ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

27 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович!

Шановний Всеволоде Марковичу! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, душевної гармонії, творчої наснаги, благополуччя та достатку. Хай радість, оптимізм і удача ніколи не залишають Вас, а всі самі добрі слова і побажання, сказані в цей день, втіляться в життя!

«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА ФЕСТИВАЛІ У БОЛГАРІЇ ОН-ЛАЙН!«МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР» НА ФЕСТИВАЛІ У БОЛГАРІЇ ОН-ЛАЙН!

З 20 по 30 серпня «Молодіжний камерний хор» (художній керівник і диригент – Оксана Сухецька) дистанційно представляв університет і рідне місто Умань на ХV Міжнародному фестивалі «Вместе в ХХІ веке» (Болгарія).

ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ»

18 грудня 2022 р. відбувся ДИСТАНЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ  МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗОРЕГРАЙ». Фестиваль засновано та проводився за підтримки благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» Уряду Республіки Болгарії, Міністерства

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

24 листопада свій День народження  відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально – хорового мистецтва  Розумович Олександр Михайлович.                        Шановний імениннику!