ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 грудня свій День народження відзначає Кривохижа Анатолій Михайлович, заслужений діяч мистецтв Української РСР, Народний артист Української РСР, професор кафедри хореографії та художньої культури!

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята. Бажаємо Вам  звичайних, але в той же час найбільш важливих речей: міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку,  мирного неба над головою., благополуччя і добра. Нехай робота приносить задоволення, безперервний розвиток, бажаний достаток, нові можливості та перспективи. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а мрії втілюються в життя і приносять бажану радість і задоволення.

Щедрої долі, миру і злагоди! З Днем народження!

Адміністрація,

професорсько-викладацький та

студентський колектив факультету мистецтв

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

Педагогічна практика є важливою складовою освітнього процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів з їхньою практичною діяльністю в навчальному закладі, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього фахівця до педагогічної діяльності.

УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!

День Європи ‑ це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати,

25 червня на базі кафедри хореографії та художньої культури (зав. кафедри – канд. пед. наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ІІІ