ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 19 квітня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна!

Бажаємо Вам лише добрих подій,

Ясного сонця, здійснення мрій,

Друзів чудових, здоров’я міцного,

Більше веселого, менше сумного,

Те, що задумали, хай все вдається,

Та добра доля до Вас посміхнеться!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра інструментального виконавства

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 11 вересня, свій День Народження святкує викладач та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна! Хай будуть з Вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира!

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ

Традиційно, на початку другого семестру студенти третього та четвертого курсів проходять педагогічну практику в загальноосвітніх закладах нашого міста. Метою такої практики є застосування на практиці знань та вмінь здобутих в

ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Запрошуємо всіх шанувальників української народної пісні на творчий звіт-концерт українського народного хору «Кобзар» з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 20 травня о 14 годині в актовій