ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 3  травня, свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович.

Шановний Юрію Вікторовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, цікавих, продуктивних ідей та можливостей для їх втілення! Нехай здійснюються усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Адміністрація факультету мистецтв,

колектив кафедри образотворчого мистецтва

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМЧАСОВИМ ПРИЗУПИНЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 14 ЛЮТОГО!У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМЧАСОВИМ ПРИЗУПИНЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР» ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 14 ЛЮТОГО!

Шановні студенти, викладачі! Відповідно до рішення засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.01.2020 року з метою упередження та недопущення розповсюдження захворюваності, поширення грипу та ГРВІ

ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ПЕРЕГЛЯД СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці кожного семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Не зважаючи на те, що навчання у зв’язку з карантином майже весь час проходило дистанційно,

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ