ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури Терешко Інну Григорівну!!!

Шановна Інно Григорівна, від щирого серця вітаємо Вас! У цей радісний і світлий День народження побажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами та плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» 2 курсу спеціальності: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітня програма Середня освіта

В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ КУРСАНТИ!В ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ КУРСАНТИ!

Починаючи з минулого року, наш університет надає студентам можливість отримати військову спеціальність. В новому навчальному році 54 студенти зараховано курсантами військової кафедри Сумського державного університету . 8 вересня відбулись урочисті