ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

5 листопада   свій День народження відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально-хорового  мистецтва

Бурлака Ірина Володимирівна.

Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та добробуту у родині!

Достатку, миру і  світлої долі,

Запалу, енергії, сили доволі,

Творчого вогника, віри й наснаги,

Щедрості серця, людської поваги,

На довгих стежках  життєвої ниви

В злагоді жити й  любові щасливо!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, засновник та незмінний керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету ім.

МИ НА ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІМИ НА ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння… Мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею і Міжнародний жіночий день. Це свято чудової половини людства! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої,

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

Педагогічна практика є важливою складовою освітнього процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх учителів з їхньою практичною діяльністю в навчальному закладі, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього фахівця до педагогічної діяльності.