ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

22 листопада свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна!

Шановна Ольго Яношівно!  Прийміть наші щирі вітання та побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, невичерпного творчого натхнення та наснаги у роботі. Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Хай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Миру, злагоди, добробуту Вам і Вашій родині!

Адміністрація, професорсько-викладацький та

студентський колектив факультету мистецтв

ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УДПУ!

Шановні першокурсники, батьки, викладачі! Вітаємо вас з початком навчального року! Бажаємо всім успіху, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчих здобутків! Повідомляємо, що 31 серпня о 10 год. у дворі навчального корпусу

Шановні викладачі, студенти, гості! Запрошуємо вас відвідати мистецький проект – хореографічну виставу “Казковий світ Василя Сухомлинського” (кваліфікаційна робота студентів спеціальності “Хореографія”), яка відбудеться 1 червня 2018 року об 11:00 в

СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИСВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У межах відзначення 30-річчя Незалежності України організовується багато заходів по всій країні. До участі у святкуванні ювілею новітньої історії України долучилися й молоді артисти міста Умані. Пропонуємо Вашій увазі «Концерт