ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 19 квітня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна!

Прийміть наші найтепліші вітання з Днем Народження!!!

Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе Вам досягти нових висот!!!

Нехай збудуться Ваші найпотаємніші бажання, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму.

Бажаємо, щоб Удача, Успіх та Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті.

Наполегливості і терпіння у вирішенні щоденних завдань!!!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра інструментального виконавства

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Найяскравішою подією першого семестру навчального року на факультеті мистецтв є презентація першокурсників. Так, 13 листопада актова зала музичного корпусу була повністю заповнена глядачами та учасниками святкового дійства. На святковому концерті,

ВІДБУЛАСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАВІДБУЛАСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

22 листопада 2019 року в рамках проведення Дня відкритих дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІІ Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, м.

ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Підсумки роботи органів студентського самоврядування на факультеті у минулому навчальному році та перевибори голови і членів студради стали ключовими питаннями порядку денного звітно-виборних зборів студентського самоврядування, яке відбулося 10 вересня.