ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 4 травня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна!

Від усього серця вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо Вам як енергійній, чуйній людині та яскравій особистості міцного здоров’я, творчого натхнення, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди у Вашій родині. Нехай у справах, які Ви започаткували, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ»

12 жовтня в актовій залі нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини з ініціативи кафедри хореографії та художньої культури відбувся благодійний концерт «Допоможи ближньому» за підтримки профкому та студентської ради університету.

25 квітня 2023 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться VІІІ Всеукраїнська двотурова студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва. Метою Олімпіади є