ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

18 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри образотворчого мистецтва, директор Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності Пічкур Микола Олександрович!

Шановний імениннику!
Прийміть від душі наші щирі вітання!
Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги, життєвих успіхів і перемог. Нехай здійснюються всі ваші мрії, а ну шляху до їх досягнення не зустрічається  перешкод, щоб  робота приносила задоволення та натхнення, а кар’єрна драбина прагнула все вище. І нехай у Вас завжди буде піднесений відмінний настрій, а життя наповнене приємними моментами, сюрпризами та яскравими емоціями.

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв