ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні викладачі, студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності України.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну Україну могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Міцного здоров’я вам, шановні викладачі та студенти, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України!

Адміністрація факультету

Прокоментуй!  • січня 22, 2019