ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 31 травня, свій День Народження святкує професор, кандидат мистецтвознавства,  заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович!

Бажаємо Вам лише добрих подій,

Ясного сонця, здійснення мрій,

Друзів чудових, здоров’я міцного,

Більше веселого, менше сумного,

Те, що задумали, хай все вдається,

Та добра доля до Вас посміхнеться!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

9 березня вся Україна відзначала 209-му річницю від дня народження Тараса Шевченка. Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед геніальністю яких, схиляється весь світ.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 8 липня, свій День народження відзначає декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент, талановитий педагог і мудрий керівник, чарівна жінка і яскрава особистість Інна Григорівна Терешко! Шановна Інно Григорівно! Від усієї