09 квітня 2020 р. на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося секційне засідання «Європейська практика педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти» ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін».

Секційне засідання пройшло в дистанційному в режимі Он-лайн на платформі Zoom. Модератор секції – Андрощук Людмила Михайлівна, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Учасниками секції стали 30 викладачів, науковців з Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Бердянського державного педагогічного університету, ДВНЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Тульчинського коледжу культури, науковці та діячі культури та мистецтв з Грузії та Німеччини.

На секційному засіданні  в режимі он-лайн вступили:

• Юлія Тараненко, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету. Тема доповіді: «Практика дистанційного навчання студентів-хореографів у ЗВО»
  • Людмила Гекалюк, викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету.Тема доповіді: «Вплив хореографічного мистецтва на виховання та соціалізацію важковиховуваних хлопчиків (досвід Хорватії)».
  • Вікторія Сизоненко, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема доповіді: «Виготовлення сценічних танцювальних головних уборів»
  • Ольга Мікулінська, кандидат філософських наук, викладач хореографії ДВНЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (м. Одеса). Тема доповіді: «Спонтанність в роботі викладача хореографії з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»
  • Ірина Тандитна, викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема доповіді: «Рудольф фон Лабан – засновник мережі шкіл танцю в Європі»
  • Ольга Бикова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема доповіді: «Фестиваль «Квітнева феєрія: сторінками спогадів»
  • Тетяна Благова, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Тема доповіді: «Інноваційний освітній контент у формуванні педагогічної майстерності студентів-хореографів у вищій школі»
  • Інна Терешко, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема доповіді: «Елементи хореографії в народній драмі «Коза» (за матеріалами фольклорних експедицій історичною Уманщиною)

*Відеозапис секційного засідання конференції можна буде переглянути за QR кодом, який розміщено у програмі конференції.

Щиро дякуємо учасникам конференції за плідну співпрацю, за цікаві доповіді, спілкування та обмін досвідом!