ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів.

Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, теорії і практики рисунку, теорії і практики живопису, теорії і практики композиції, а також роботи зі студії «Вечірній малюнок»

Викладачі кафедри мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру, у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Майбутні художники-педагоги продемонстрували досить непоганий рівень, що свідчить про їхню наполегливість і цілеспрямованість, адже, щоб досягнути високих результатів, треба багато і систематично працювати.

Варто відзначити студентів, чиї роботи були найбільш вдалими і отримали найвищу оцінку педагогів-наставників: Воєвода Валентина, Макогоненко Ірина, Закернична Дарія – 4 курс, бакалаври; Садовий Назарій, Саркаров Олесь, Цимбал Тетяна, Чижевська Тетяна, Косяченко Катерина  – 1 курс, магістри.

Хочеться побажати усім студентам і надалі творчого натхнення та плідної праці для отримання кращих результатів.