ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» СТУДЕНТІВ І-ІІІ КУРСІВ.

Традиційно наприкінці семестру на факультеті мистецтв відбуваються перегляди академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, скульптури та пластанатомії, декоративно-прикладного мистецтва, художньо-прикладної графіки, методики навчання освітньої галузі “Мистецтво”, методики навчання освітньої галузі “Технології”, а також роботи з студії «Вечірній малюнок»

Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого семестру, у різних техніках і різної тематики. Академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, швидкісні зарисовки, етюди та власні творчі роботи – все це результат знань, умінь і навичок з профільних предметів.

Майбутні художники-педагоги продемонстрували досить непоганий рівень виконання робіт, розуміння академічного живопису та рисунку як основи професійної майстерності, усвідомлення необхідності багато і систематично працювати, щоб досягнути високих результатів.

У результаті майже всі отримали позитивні оцінки, були допущені до екзаменів.

Варто відзначити студентів, чиї роботи були найбільш вдалими і отримали найвищу оцінку педагогів-наставників: Бєлова Ірина, Осауленко Олена, Хриптова Тетяна – І курс; Качур Іванна, Суміна Олена та Олійник Максим, Ревнюк Анна – ІІ курс, Гребенкова Світлана, Зінченко Дар’я, Устенний Євген та Паламарчук Андрій, Хмарук Катерина – ІІІ курс.

Хочеться побажати усім студентам і надалі творчого натхненння та плідної праці для отримання кращих результатів.