ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО).

Напередодні Новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи здобувачів ОС «бакалавр» та «магістр» спеціальності 014Середня освіта (Образотворче мистецтво).

У надзвичайно складних умовах відбувається нині навчальний процес. Багато викликів і проблем приходиться вирішувати, не все вдається. Але викладачі прикладають максимальних зусиль, щоб надати вчасну допомогу і підтримку кожному. Тому не зважаючи на все, перегляди з фахових дисциплін (рисунок, живопис, композиція, ДПМ) відбулися!

Викладачі кафедри мали змогу оцінити роботи здобувачів, які виконувалися протягом першого семестру, у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Майбутні художники-педагоги продемонстрували досить непоганий рівень, що свідчить про їхню наполегливість і цілеспрямованість, адже, щоб досягнути високих результатів, треба багато і систематично працювати. А в нинішніх умовах це вимагає особливої відповідальності, емоційної віддачі.

Переважна більшість здобувачів отримали позитивні оцінки і завдання на зимові канікули!

Вітаємо усіх з прийдешніми святами, бажаємо скорішої Перемоги, натхнення і творчих здобутків! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERSЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРАХ ТОМСОН REUTERS

Шановні викладачі, аспіранти, науковці! Компанія Thomson Reuters рада запросити Вас взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science і іншими ресурсами для наукової діяльності, яка пройде в

21 жовтня 2018 року студент кафедри інструментального виконавства Д. Волошин успішно представив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча країна». У номінації інструментальне виконавство (гітара)

ВИСТАВКА «ТІНЬ ГОЙЇ»ВИСТАВКА «ТІНЬ ГОЙЇ»