ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЕМІНАР “МИСТЕЦЬКА АЛЬТЕРНАТИВА З ЄВГЕНОМ ЛАВРЕНЧУКОМ”

СЕМІНАР “МИСТЕЦЬКА АЛЬТЕРНАТИВА З ЄВГЕНОМ ЛАВРЕНЧУКОМ”

ДЛЯ КОГО: Запрошуємо митців міста Умань, які популяризують мистецтво серед молоді на професійному рівні.

ХТО ПРОВОДИТЬ: Євген Лавренчук – головний режисер Одеського національного академічного театру опери та балету, ректор Першої української школи театру і кіно, лауреат Державної премії ім. Леся Курбаса у 2020 році, заслужений діяч культури Польщі, заслужений діяч культури Держави Ізраїль, експерт Українського культурного фонду, продюсер, режисер, педагог.

ПРОГРАМА:
5 жовтня 2020 р.
16.00 – 18.00 – зустріч з Євгеном Лавренчуком «Мистецтво як простір для інтеграції».
6 жовтня 2020 р.
10.00 – 14.00 – семінар щодо залучення коштів на реалізацію мистецьких ідей.
(Спікер: Євген Лавренчук)

Місце проведення: вул. Івана Гонти 3.

Участь безкоштовна. Кожен учасник по завершенню отримає сертифікат про підвищення кваліфікації.

Реєструйтесь, щоб не пропустити найочікуванішу зустріч цієї осені: