ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС ПРО ПОЧАТОК ТВОРЧИХ ВИПРОБУВАНЬ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС ПРО ПОЧАТОК ТВОРЧИХ ВИПРОБУВАНЬ

Традиційно абітурієнти, які вступають на спеціальності «Хореографія», «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» в обов’язковому порядку беруть участь у творчому конкурсі з обраного напряму підготовки.
Творчий конкурс – форма вступного випробування з конкурсного предмета, метою якого є перевірка та оцінювання здібностей особи до творчої діяльності за напрямами (спеціальностями) галузей знань.
Детальну програму творчого конкурсу можна завантажити, натиснувши на обраний напрям підготовки:

Хореографія
Музичне мистецтво
Образотворче мистецтво

Повідомляємо, що творчі конкурси зі спеціальностей «Хореографія»«Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» відбудуться 21, 22 та 23 липня 2014 р. о 9:00 год. ранку. Консультація для абітурієнтів відбудеться 20 липня 2014 р. о 12:00 год..
Результати творчих конкурсів з хореографії, музичного мистецтва та образотворчого мистецтва оцінюються за 200-бальною шкалою оцінювання. В конкурсі беруть участь вступники, які успішно витримали вступне випробування і отримали 124-200 балів.
Раді також повідомити, що для осіб, які потребують попередньої підготовки, ми пропонуємо безкоштовні заняття, аби якомога краще підготувати Вас до творчого випробування.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС ПРО ПОЧАТОК ТВОРЧИХ ВИПРОБУВАНЬ ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС ПРО ПОЧАТОК ТВОРЧИХ ВИПРОБУВАНЬ

Графік занять – «індивідуальний». Бажаючі відвідати такі заняття звертайтесь в приймальну комісію мистецько-педагогічного факультету. Ми чекаємо на Вас!