ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2015 РОКУ

Від сьогодні Український центр оцінювання якості освіти розпочинає реєстрацію майбутніх абітурієнтів для проходження у 2015 році зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Триватиме реєстрація до 20 лютого.

Нагадаємо, що цього року в проведенні ЗНО є кілька суттєвих нововведень. Для вступу до вузу абітурієнти подають сертифікати ЗНО тільки 2015 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше ніж з чотирьох навчальних предметів.
У 2015 році, як і в попередні, можна вступити максимум до 5 вищих навчальних закладів і не більше ніж на 3 напрями підготовки в кожному з них. Тобто всього вступник може подати 15 заяв, на кожній із яких потрібно буде зазначити пріоритетність (1 – 15). Заява з пріоритетом 1 – спеціальність, на якій абітурієнт хоче навчатися найбільше. Пріоритетність, визначена вступником в заяві про участь у конкурсі, не може бути змінена протягом вступної кампанії.

Допомогу при реєстрації на ЗНО можна отримати в Центрі реєстрації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Адреса центру реєстрації: вул. Садова, 2, м. Умань
Тел.: (04744) 4-05-20; (063) 227-13-77; (096) 033-96-33