СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2018

Сьогодні, 6 лютого, починається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 березня 2018 року.

Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2 квітня.

Одним з обов’язкових документів для реєстрації є реєстраційна картка, формування якої здійснюється за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua). Створити реєстраційну картку можна самостійно або звернутися до пункту реєстрації (такий є у нашому університеті).

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, як і в попередні роки, особа може обрати не більше чотирьох навчальних предметів.

Випускники закладів загальної середньої освіти поточного року під час реєстрації також мають зазначити, з яких обраних ними навчальних предметів результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію. При цьому має бути враховано, що як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти зараховують результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

 • українська мова і література (українська мова);
 • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);
 • навчальний предмет за вибором випускника з такого переліку: математика, історія України, англійська, іспанська, німецька, французька мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Для проходження державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України.

Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які в поточному навчальному році мають складати державну підсумкову атестацію з української мови, проходитимуть її у формі зовнішнього незалежного оцінювання, про що мають вказати під час реєстрації.

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини радо запрошує на навчання талановиту молодь, яка планує своє майбутнє вже сьогодні! Навчання на факультеті мистецтв – запорука вашого успіху!

Нагадуємо, що для вступу на факультет мистецтв зараховуються бали з таких конкурсних предметів:

Набір на контрактну форму навчання за спеціальністю: 014. Середня освіта. Хореографія (художня культура). Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс (термін навчання – 4 р., форма навчання – денна) ОС “Бакалавр” зараховуються бали з таких конкурсних предметів: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); географія або іноземна мова (сертифікат); урок класичного танцю та основи композиції танцю (творчий залік).

Набір на бюджетну та небюджетну форму навчання за спеціальністю: 014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво (спеціалізація за вибором: інформатика, художня культура, дизайн). Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс (термін навчання – 4 р., форма навчання – денна) ОС “Бакалавр” за бюджетною пропозицією зараховуються бали з таких конкурсних предметів: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); біологія або іноземна мова (сертифікат); образотворче мистецтво (творчий залік), або за небюджетною пропозицією: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); географія або іноземна мова (сертифікат); рисунок, живопис (творчий залік).

Набір на бюджетну та небюджетну форму навчання за спеціальністю: 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво (спеціалізація за вибором: художня культура, хореографія). Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс за бюджетною пропозицією (термін навчання – 4 р., форма навчання – денна) ОС “Бакалавр” зараховуються бали з наступних конкурсних предметів: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); математика або іноземна мова (сертифікат); музичне мистецтво (творчий залік), або за небюджетною пропозицією: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); географія або іноземна мова (сертифікат); музичне мистецтво, теорія музики (творчий залік).

Набір на бюджетну та небюджетну форму навчання за спеціальністю: 025 Музичне мистецтво. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають на перший курс (термін навчання – 4 р., форма навчання – денна) ОС “Бакалавр” за бюджетною пропозицією зараховуються бали з таких конкурсних предметів: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); музичне мистецтво, теорія музики (творчий конкурс), або за небюджетною пропозицією: українська мова і література (сертифікат); історія України (сертифікат); біологія (сертифікат); музичне мистецтво, теорія музики (творчий залік).

Після оформлення реєстраційної картки необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його до закладу освіти, у якому навчаються (особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО), або надіслати (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі (інші категорії осіб). Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за адресою навчального закладу, в якому вони навчаються, іншим категоріям – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій під час прес-конференції з питань реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року поінформував про особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року та ключові етапи реєстрації.

«У 2018 році, як у попередні роки, мета проведення ЗНО – державна підсумкова атестація випускників системи загальної середньої освіти та рейтингування навчальних досягнень учасників, які планують вступати до закладів вищої освіти. Оцінку ДПА встановлюватимуть у шкалі 1–12 балів за будь-який результат, отриманий випускником, натомість результат за шкалою 100–200 балів – лише тим учасникам, які подолають поріг «склав/не склав», – нагадав Вадим Карандій.

Переглянути докладнішу інформацію про ЗНО-2018 можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. http://testportal.gov.ua/ Також МОН та УЦОЯО підготували відповіді на найбільш поширені питання щодо ЗНО – вони розміщені за цим посиланням https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/zno-2018/poshireni-zapitannya-vidpovidi-shodo-zno

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • лютого 6, 2018

Залишити коментарі:

   

  АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

  13.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Для збереження для нащадків річки Паланка в рамках місячника з благоустрою міста Умань 12 квітня науковці науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» університету з ініціативи вчителів загальноосвітньої школи №3 Тетяни Стащенко, Михайла Плюща. провели вагому екологічну акцію практичного природоохоронного спря [...]
  СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ УДПУ З УЧНЯМИ ТА ВЧИТЕЛЯМИ ЗОШ №3 УПОРЯДКУВАЛИ ДЖЕРЕЛА В УРОЧИЩІ «ТАРТАК» РІЧКИ ПАЛАНКА
  13.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  У 2018 році І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка одночасно є відбірною олімпіадою командної студентської першості світу з програмування ACM-ACPC, проводитиметься в базових закладах вищої освіти, які визначені Наказом МОН України №307 від 30.03.2018 року. У Черкаській області такими закладами призначено Че [...]
  І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРОГРАМУВАННЯ
  12.04
  Новини УДПУ ім. Павла Тичини
  Викладач факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ, кандидат біологічних наук, доцент Людмила Перфільєва представила свої флористичні роботи у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань». Загалом на виставці експонуються роботи шести знаних уманських майстринь: живопис (Юлія Тодоренко), ви [...]
  ВИКЛАДАЧ УДПУ ЛЮДМИЛА ПЕРФІЛЬЄВА ПРЕДСТАВИЛА СВОЇ ФЛОРИСТИЧНІ РОБОТИ У «СТАРІЙ УМАНІ»

  НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

  Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

  

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
  Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
  Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
  E-mail:art_dekanat@meta.ua