20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІ

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ УМАНІ

Напередодні світлого Великодня, викладачі кафедри образотворчого мистецтва традиційно проводять майстер-класи із писанкарства. Цей рік виявився особливо насиченим. Приємним фактором є те, що зріс інтерес до українського народного мистецтва. Сьогодні ми трансформуємо українську традицію, переосмислюємо її, робимо класичну писанку. Пам’ятаємо про її історію та додаємо щось авторське, маємо сучасні матеріали та інструменти. Але писанка як і в давні часи має своє символічне значення. Великоднє яйце приносить радість воскресіння, радість народження нового періоду життя, нового циклу, який ми вкладаємо в ідею писання. Зокрема, писанка дає надію на щось нове, на початок.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена СЕМЕНОВА провела майстер-класи із розпису української писанки із учнями Уманської гімназії № 10 та Уманської гімназії № 11. Олена Віталіївна познайомила присутніх із традиціями розпису писанок, розповіла про особливості писання та кольору у різних регіонах нашої України, продемонструвала фото зразків давніх писанок.

Знайомство із нашою історією та традиціями українців є важливою місією сучасної української культури. Незважаючи на те, що ми живемо в складні часи і проводимо наші заходи навіть під час повітряних тривог в укриттях, українські діти є незламними та креативними.

Дякуємо за співпрацю заклади освіти та бажаємо подальших успіхів.

Дякуємо ЗСУ за можливість творити в ці важкі часи!

Схожі новини

СТУДЕНТ МАГІСТРАНТ ВИСТУПИВ ПЕРЕД ШКОЛЯРАМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА!СТУДЕНТ МАГІСТРАНТ ВИСТУПИВ ПЕРЕД ШКОЛЯРАМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА!

Вже стало доброю традицією в такий складний для нашої країни час, творчим людям об’єднуватися і робити колективні виступи перед людьми різного віку і різних професій. Тому, 29 вересня, автор-виконавець своїх

ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Підсумки роботи органів студентського самоврядування на факультеті у минулому навчальному році та перевибори голови і членів студради стали ключовими питаннями порядку денного звітно-виборних зборів студентського самоврядування, яке відбулося 10 вересня.

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!

1 вересня відбувся ритуал Посвяти першокурсників мистецько-педагогічного факультету у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Почесну місію відкриття Дня знань та ритуалу Посвяти першокурсників у студенти було покладено