ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ!

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ВЕЛИКОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ РОДИНИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ!

Ти активний, енергійний, ініціативний та творчий? Тоді тобі до нас! Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання (ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр») за освітніми програмами: 024 Хореографія; 014 Середня освіта. Хореографія; 014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво; 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво; 025 Музичне мистецтво.

У підготовці фахівців задіяно 70 висококваліфікованих працівників, з них: 4 – доктори наук; 3 – народні артисти України; 1 – заслужений працівник освіти; 3 – заслужені працівники культури України; 26 – кандидатів наук, доцентів.

Фундаментальна підготовка фахівців зосереджена на 4-х кафедрах:

Потужний науково-педагогічний потенціал, сучасна матеріально-технічна база, новітні технології навчання, побудова індивідуальної траєкторії кожного студента дозволяють нам готувати фахівців з належним рівнем професійної підготовки.

Отож, не зволікай, приєднуйся до великої та дружньої родини факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Прокоментуй!  • 17 Травня, 2020