ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ОКСАНА СУХЕЦЬКА БРАЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ВІРТУАЛЬНОМУ ХОРІ ХОРМЕЙСТЕРІВ

Старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, керівник «Молодіжного камерного хору» – Оксана Сухецька взяла участь у виконанні Колядки віртуальним хором керівників колективів –Лауреатів Міжнародного різдвяного хорового фестивалю-форуму в Македонії.

Трансляція відбулася з міста Крушево (Македонія) у прямому ефірі національного телебачення 7 січня о 14:00.

Відео зведеного хору диригентів доступне за посиланням: https://youtu.be/9aKA6Tyq3ZI

Вітаємо Оксану Валеріївну з важливою подією у творчому житті! Бажаємо подальших мистецьких звершень!

Прокоментуй!  • 13 Січня, 2021