ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА СТАВ ЛАУРЕАТОМ ІІ СТУПЕНЯ Х МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «КВІТУЧА КРАЇНА»

21 жовтня 2018 року студент кафедри інструментального виконавства Д. Волошин успішно представив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча країна».

У номінації інструментальне виконавство (гітара) Дмитро, змагаючись зі студентами музичних академій, став лауреатом ІІ ступеня (молодіжна категорія). Високоповажне журі (Г. Безязичний, І. Каліновська, А. Коваленко, П. Чорний) відзначили унікальний репертуар Д. Волошина. Прем’єрою в України (після написання п’єси у сер. ХІХ ст.) стало виконання твору М. Вербицького «Марш», який був віднайдений в архівах Відділу Рукописів Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника та увійшов до навчального посібника «Становлення та розвиток гітарної освіти в Україні» (автор ‒ А. Коваленко, 2018 р.).

Бажаємо студентам та викладачам кафедри інструментального виконавства творчого натхнення та подальших перемог!

Прокоментуй!  • жовтня 25, 2018