ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛА ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ НА ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «GOLDEN TIME» В ДУБАЙ

26 червня 2020 року у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) завершився Інтернаціональний фестиваль мистецтв «Golden time». Наш університет на конкурсі представляла студентка факультету мистецтв Павлишина Марія, яка під керівництвом доцента кафедри інструментального виконавства Оксани Умрихіної отримала диплом ІІ ступеня в номінації «фортепіано».

Вітаємо Марію та її керівника з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

Прокоментуй!  • 12 Липня, 2020