ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛА ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ СТУПЕНЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 р. 17-19 квітня 2019 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (вокально-хорове та інструментальне виконавство) серед студентів закладів вищої освіти.

За рішенням високоповажного журі студентка факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Яна Денисова отримала Диплом переможця ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» у номінації «Сольний спів» (керівник – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Островська Олександра Леонідівна)!

Вітаємо Яну та її керівника з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Прокоментуй!  • квітня 22, 2019