ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА САЧЕНКО АНАСТАСІЯ ВИБОРОЛА ІІІ ПРЕМІЮ НА ІV МІЖНАРОДНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «MUSICAL SOUTH PALMYRA»

У квітні 2020 року в м. Одеса відбувся ІМіжнародний Інтернет-конкурс мистецтв «Musical South Palmyra».

У номінації «Інструментальне мистецтво (народні інструменти)» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляла здобувач ОС «Магістр» кафедри інструментального виконавства Саченко Анастасія (клас доцента Калабської Віри Степанівни, концертмейстер Хижко Ольга Володимирівна).

Анастасія виборола диплом лауреата ІІІ премії.

Вітаємо студенту та викладачів із черговою перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів!

Прокоментуй!  • 2 Червня, 2020