ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!

25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019».

Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у запеклій боротьбі демонстрували свої здібності у вишуканих дефіле в діловому стилі, романтичному вечірньому образі, а також презентували свої таланти у творчих випробуваннях.

За результатами оцінок високоповажного журі, титул «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019» отримала студентка ІІ курсу факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» – Анна МОРОЗ!

Вітаємо Анну з феєричною перемогою! Бажаємо подальших перемог та творчих звершень!