ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТКУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НОМІНОВАНО НА НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ГОРДІСТЬ КРАЇНИ»

Національна премія «Гордість країни» – проект Фонду Віктора Пінчука щороку вручається громадянам України, які продемонстрували виняткову відвагу та самовідданість. Партнерами Фонду є телеканал СТБ та газета «ФАКТИ». Вже сьомий рік поспіль премія вручається українцям, які своїми героїчними вчинками, щирими душами і своїм життям викликають захоплення та гордість.
В 2013 р. студентка І курсу мистецько-педагогічного факультету (спеціальність:образотворче мистецтво»), Аня Літвінова є номінантом на Національну премію «Гордість країни». 19-ти річна дівчина, із-за вродженої хвороби прикована до ліжка, займає призові місця на міжнародних конкурсах. Роботи молодої художниці збирали шанувальників на двох персональних виставках у рідному місті Одеса.. Аня лауреат міжнародного благодійного фонду Володимира Співакова в рамках московского конкурсу-фестивалю «Москва встречает друзей». Нагороджена стипендією губернатора м. Одеси для обдарованих дітей (2009 р.) і стипендією мера (201 0 р.).
Життю і творчості Ані присвячена стаття Інни Айзенберг у газеті «Факти» в рубриці «Сила духу» (№98 від 7 червня 2013 р.).

5 1 2 3 4

Бажаємо Ані успішного лікування, натхнення, творчих перемог та успіхів в навчанні!!!

2 thoughts on “СТУДЕНТКУ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НОМІНОВАНО НА НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ГОРДІСТЬ КРАЇНИ»”

1. Аня молодець, вона не здалася і не запала духом. А роботи дійсно красиві і варті таких нагород))) Так ртимати і більше натхнення цій прекрасній особі)))))

2. на картинах можна побачити душу цієї дівчини..дуще гарно…зачаровує..