ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТСЬКА РАДА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО КОНКУРСУ «Я В БІБЛІОТЕЦІ»

Бібліотека це храм, де народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». Поринувши в атмосферу бібліотечного життя із круговерті книг відразу ж згадується чудовий вислів «Книги – кораблі думки, які плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління» (Ф. Бекон)
25 вересня студентстька рада мистецько-педагогічного факультету відвідала університетську бібліотеку з метою участі в конкурсі «Я в бібліотеці», який організовує Наукова бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Бажаємо нашим студентам терпіння та перемоги в конкурсі!