ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОБРАЛИ ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та його структурних підрозділах діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування навчального закладу.

Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське самоврядування здійснюється студентами безпосередньо і через органи студентського самоврядування, які обираються шляхом прямого таємного голосування студентів.

Нещодавно на факультеті мистецтв відбулися вибори голови студентського самоврядування на 2019-2020 навчальний рік. І за результатами студентського волевиявлення перемогу здобув студент другого курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» ‒ Євгеній Устенний.

Адміністрація факультету, професорсько-викладацький та студентський колективи вітають Євгенія та бажають йому невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій посаді!

Прокоментуй!  • травня 15, 2019