ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛИ ПЕРШІСТЬ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КАЛЕЙДОСКОП ТАЛАНТІВ»

14 квітня 2019 року у місті Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Калейдоскоп талантів».

Оцінювали виступи конкурсантів високоповажне журі під головуванням керівника Зразкової студії степу «Чарлі», члена Національної хореографічної спілки України, заслуженого артиста України Миколи Сушицького.

Студенти кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини гідно представили свій заклад. Гітарний ансамбль «Ad libitum» у складі Ярослава Прилуцького та Олександра Денисенка (керівник ‒ А. С. Коваленко) з програмою: О. Кофанов «Захід на узбережжі», Гіпсі Кінгс «Натхнення» отримав І місце. Приємно, що Ярослав Прилуцький (викладач ‒ А. С. Коваленко) виступив із сольною програмою: К. Москардіні «Субурбіо», О. Кофанов «Похмурий бенкет» і також отримав І місце.

Бажаємо студентам та їхньому керівнику подальших перемог!

Прокоментуй!  • квітня 15, 2019