ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «GOLD START FEST»

23-24 березня в місті Києві відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс «Gold Start Fest». Участь у конкурсі взяли понад 500 учасників, серед яких і студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У номінації «Вокал», під керівництвом заслуженого працівника культури України, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошина Петра Миколайовича, дипломами ІІІ ступеня нагороджені: студентка 32 групи Павлишина Марія та студентка 15 групи Влаєва Анна.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!