ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДВІДАЛИ ПЕРСОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ ЗАСЛУЖЕНОГО МАЙСТРА НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ ОЛЕНИ ПОЛІЩУК

Нещодавно студенти першого курсу спеціальності 014. Середня освіта. Образотворче мистецтво факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відвідали персональну виставку кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, майстра українського народного декоративного розпису, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Заслуженого майстра народної творчості України Олени Поліщук.

Художниця вразила студентську молодь своїми картинами, що написані за мотивами українських народних пісень, оповідань та легенд. Її малярство дихає душевною чистотою, емоційною піднесеністю і злагодою, народною мудрістю…

Прокоментуй!  • березня 8, 2019