ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ЧИТАННЯХ

У березні вся Україна відзначає шевченківські дні. Значення Т. Шевченка для українського народу важко переоцінити. Постать його в очах культурного світу зростає з року в рік. Як скарб дорогоцінний, як святиня лишаються для нас його твори, це книга буття українського народу. Вони піднімають національний дух української нації.

4 березня студенти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до “Шевченківських читань”, метою яких стало декламування віршів великого Кобзаря. Символічно захід відбувся у сквері імені Тараса Шевченка, де кожен бажаючий міг зачитати вірша.

Наші студенти продекламували твір «Русалка». Ця красива поема використовує фольклорні елементи. Вірш занурює читача в казку, але так само, як і всі твори Шевченка, пронизана почуттями і драмою. Історія з такою красивою назвою нагадує нам мультфільми та казки про прекрасних морських німф, але Шевченко вклав в короткий твір набагато більше сенсу.

РУСАЛКА
Плила за водою,
Поки сестри не зустріли,
Не взяли з собою.
Уже з тиждень, як росту я.
З сестрами гуляю
Та й ну з нею гратись,
Радісінькі, що піймали.
Грались, лоскотали,