ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ-ХОРЕОГРАФИ ПОДАРУВАЛИ УЧНЯМ ЗОШ № 11 ПОДОРОЖ У КАЗКОВИЙ СВІТ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

28 вересня 2018 року Україна відзначає 100-річчя від Дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

Усе своє життя (з 17 років) він працював у школі – вчив маленьких і великих школярів грамоти, математики, літератури, історії. Але більш за все він хотів навчити дітей думати, відчувати, правдиво жити і творити. Для цього Василь Олександрович написав більше ніж 1500 казок.

У казках Учитель розкрив широкий, різноманітний, різнобарвний світ, що оточує все наше життя. Він хотів, щоб цей світ увійшов у душу дитини, проріс чуйністю, добротою, дбайливістю, відповідальністю і людяністю.

Доторкнутися до думки і слова Василя Олександровича, до його веселкового казкового світу через мистецтво танцю спробували студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія», подарувавши учням Уманської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М. П. Бажана цікаву виставу.

Діти мали можливість переглянути казку «Вогнегривий коник», в якій відбувається «звичайне диво» – оживають іграшки. Величезну жертовність, невичерпну материнську любов і відданість було зображено у казці «Чотири вітри і материнське горе». В казці «Як дзвенять сніжинки» зображується споглядання природи. Адже її краса відіграє велику роль у вихованні духовного благородства. Вона виховує в душі дитини здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей, явищ.

Сподіваємося, що поринувши у казковий світ Василя Сухомлинського, наші глядачі, серцем доторкнулися до загальнолюдських цінностей – Добра, Честі, Справедливості, Відданості, Щедрості та Сміливості.