ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ УСПІШНО ПРОВАДЯТЬ РЕЖИМ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

У процесі проведення занять в режимі дистанційного навчання викладачами кафедри хореографії та художньої культури використовуються сучасні форми та методи навчання із застосуванням комп’ютерних і телекомунікаційних технологій, що сприяють інтерактивній взаємодії викладача та студентів, а також самостійній роботі здобувачів освіти з матеріалами інформаційної мережі.

Окрім інформаційно-освітнього середовища «Moodle» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, де розміщуються базові елементи курсу та завдання для студентів, викладачами широко використовуються можливості інформаційних ресурсів Google, Viber, Skype, соціальна мережа Facebook, які спрощують реалізацію плідної співпраці.

У нагоді для самостійної роботи студентів-хореографів стає персональний сайт викладача Куценка С. В. (https://kutsenko.udpu.edu.ua/), де розміщена значна кількість навчальної літератури, описів танців, музичних фонограм для забезпечення студентів необхідними та додатковими матеріалами.

З дисципліни «Мистецтво балетмейстера» (викладач – Андрощук Л. М.) студенти проходять 4-х тижневий онлайн- курс університету Кейо (Японія) (Online Course Exploring Japanese Avant-garde Art Through Butoh Dance) та працюють в режимі онлайн-заняття на сервісі для відеоконференцій Google meet, залучаються до перегляду вебінарів.

Студенти-хореографи займаються екзерсисом під час проведення лабораторних занять з класичного, сучасного, народного танцю, долучившись до роботи балетної онлайн-школи Dance secret та занять Датського королівського балету.

У процесі вивчення дисциплін «Теорія і методика класичного танцю» (викладач – Андрощук Л. М.), «Теорія і методика народно-сценічного танцю» (викладач – Куценко С. В.), «Ритміка і музичний рух», «Теорія і методика роботи з хореографічним колективом» (викладач – Бикова О. В.), «Народознавство та хореографічний фольклор України» (викладач – Терешко І. Г.), «Теорія і методика сучасного танцю» (викладач – Тандитна І. С.), «Теорія і методика сучасного бального танцю» (викладач – Сизоненко В. А.), «Режисура в танці» (викладач – Гекалюк Л. Ю.), Історія театру, кіномистецтві і телебачення (викладач – Умприхіна О. С.) та ін. студенти опрацьовують теоретичні матеріали, проходять тестування, будують хореографічні комбінації та етюди, переглядають відеофільми, концерти провідних колективів взірцевого рівня, балети, складають рецензії та характеристики, готують мультимедійні презентації тощо.

Студенти факультету активно брали участь (в он-лайн режимі) в VII Всеукраїнській студентській науковій конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбулася 20 березня 2020 року.

Не зважаючи на труднощі, які склалися, навчання відбувається цікаво та продуктивно!