ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ОТРИМАЛИ ПЕРШІСТЬ НА ХІ МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «КВІТУЧА КРАЇНА»

19 травня 2019 р. на базі Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна».

Студенти кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на високому рівні представляли свій навчальний заклад в номінації «Вокал».

Незаперечним талантом підкорила журі Влада Шевченко, яка отримала диплом I ступеня (керівник ‒ доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Петро Волошин).

Високим рівнем виконавської майстерності вирізнявся виступ студентки факультету мистецтв Аліни Гедзун, яка також отримала диплом І ступеня (керівник ‒ викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Валентин Купчик).

Вітаємо конкурсантів та їхніх керівників із перемогою на міжнародному конкурсі й бажаємо подальших творчих успіхів!