ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДВІДАЛИ ХУДОЖНЮ ЕКСПОЗИЦІЮ В ДЕРЖАВНОМУ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ «СТАРА УМАНЬ»

Нещодавно студенти першого курсу спеціальності 014.12 “Середня освіта. Образотворче мистецтво” на чолі з куратором, кандидатом педагогічних наук, доцентом Побірченко Оленою Михайлівною, відвідали державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань».

Студентська молодь мала можливість ознайомитися з творчим доробком студентів, випускників та викладачів кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На виставці були представлені творчі роботи виконані у різних художніх техніках: графіка, живопис, декоративно-прикладне мистецтво.

Відвідання виставки справили позитивні враження на майбутніх педагогів-художників.

Прокоментуй!  • вересня 18, 2018