ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДВІДАЛИ КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ

СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДВІДАЛИ КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ

7 вересня 2015 року студенти 13, 15 груп факультету мистецтв напряму підготовки «Образотворче мистецтво» відвідали Уманську картинну галерею, яка міститься в історичній будівлі нашого міста  приміщенні костелу (на сьогодні частково діючий), що є пам’яткою архітектури 1-ї половини XIX століття державного значення.

DSC_1396

Першокурсники долучилися до перегляду цінного зібрання творів образотворчого і пластичного мистецтва.

СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДВІДАЛИ КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДВІДАЛИ КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ

Студенти ознайомилися з живописними творами музейної збірки західноєвропейських художників XIX  початку XX століть: Д. Беццуолі, Й. Грьоза, Я. Сімона, Р. Крижанівського, А. Буша. К. Мардзевича, І. Соколова, С. Рейхана; унікальними роботами італійського та польського скульпторів А. Канови і К. Годебського, а також з національним образотворчим мистецтвом  роботами українських художників XX століття: І. Їжакевича, М. Глущенка, В. Литвиненка, К. Трохименка, Г. Чернявського, В. Балановського, Г. Задорожнього, В. Лопухова, Ф. Шишка, Ф. Захарова, І. Григорьєва.

DSC_1421

Екскурсію до картинної галереї провів куратор академічних груп, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович.