ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ «ПРОЛІСОК»

23 квітня студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували благодійний концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок».

Ініціатором благодійного заходу стала студентка ІІ курсу спеціальності «Хореографія» Анна Мороз. Гасло «Подаруй дітям посмішку» стало головною метою святкового дійства.

У концерті взяли участь студенти ІІ курсу – Прокоф’єв Роман, Гилюк Єлизавета; ІІІ курсу – Колос Олена, Малий Олександр, Гончар Ілона; ІV курсу – Горбань Анна.

Директор Центру подякувала студентам за організацію такого чудового свята та зазначила: «Дітки люблять гостей та відвідувачів, вони взаємодіють та швидко йдуть на контакт, вони дуже люблять концерти та такі заходи».

На думку організатора концерту, Анни Мороз «Такі заходи дозволяють здолати соціальні бар’єри, сприяють розвитку особистісної культури та виховують толерантність. Участь студентів у культурно-масовій роботі відкриває великі можливості для прояву їхньої ініціативи як в організаційному, так і в творчому аспектах, що може знайти вираження у різних видах студентської самодіяльності. Потрібно частіше залучатись до таких заходів та дарувати дітям щастя» – зазначила Анна.

Наші студенти буди дуже вражені від таких чудових дітей – вихованців Центру, через те, що вони подарували нам бурю емоцій, які ми запам’ятаємо надовго, ми також шалено їм вдячні.

Куценко Анастасія,
студентка ІІ курсу 21 групи