СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ПРОВЕЛИ РЯД МАЙСТЕР-КЛАСІВ В УМАНСЬКОМУ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №10 – МЕДИЧНА ГІМНАЗІЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Останній дзвоник завжди радісна і сумна подія одночасно. Радісна, тому що закінчився навчальний рік і попереду дітей чекають канікули. А сумна вона для випускників одинадцятикласників – вони залишають шкільне подвір’я, щоб далі мандрувати своєю дорогою. Цього року святкування останнього дзвоника відбувалося в незвичайному форматі. Студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» запросили в Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ‒ медична гімназія» Уманської міської ради Черкаської області провести майстер класи для учнів школи. Захоплююча та радісна подія для учнів і для студентів також.

Майстер-клас по аквагриму проводили Любонько Марія, Огризько Діана, Денесюк Ірина.

Майстер-клас по розпису хною – Трач Ірина, Лисенкова Юлія, Гребенкова Світлана.

Майстер-клас по розпису гіпсових фігурок провела кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва – Семенова Олена Віталіївна.

Тісна співпраця школи та університету завжди приносить багато позитивних емоцій та цікавого проведення часу. Адже університет виховує та навчає майбутніх вчителів, які також підуть працювати до школи. Майстер-класи пройшли в атмосфері радості та доброзичливості. Отож побажаємо усім всього найкращого та веселих канікул.