ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ ЧЕРКАСЬКОГО ЗАСЛУЖЕНОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ

21 вересня, у Міжнародний День миру, студенти та викладачі факультету мистецтв відвідали концерт Черкаського заслуженого українського народного хору.
Черкаський заслужений український народний хор був створений у травні 1957 році. Засновником колективу і його першим художнім керівником був Кущ Микола Давидович. У різні роки творчої діяльності його керівниками та головними диригентами були Андрій Хмара, Володимир Конощенко, Анатолій Пашкевич, Євген Кухарець, Петро Савчук, Олександр Стадник, Анатолій Авдієвський.
У вересні 1957 року колективу було присвоєно звання – Черкаський державний український народний хор, а у 1969 році – почесне звання «Заслужений».
З 1996 року колектив очолив заслужений діяч мистецтв України Трофименко Леонід Миколайович.

Керівник балетної групи – Зуєва Тамара Іванівна, керівник оркестрової групи – заслужений артист України Олексій Колесник, директор-розпорядник колективу – заслужений працівник культури України Зиновій Юрович.

DSC_0023

У репертуарі колективу безліч українських народних пісень, твори сучасних композиторів.
Студенти та викладачі факультету поринули у світ прекрасного українського мистецтва. Усіх захопила ніжна мелодійність ліричних, завзяття та енергійність жартівливих та незламний дух патріотичних народних пісень, а кожна вокально-хореографічна композиція зачаровувала погляди.
Після перегляду концерту у глядачів залишилися тільки найяскравіші враження. Щиро дякуємо прекрасному колективу за подаровані емоції, за збереження і збагачення багатовікових український традицій.
Особлива подяка висловлюється профкому університету, на чолі з кандидатом сільськогосподарських наук, доцентом Осадчим Олександром Семеновичем, за чудову можливість безкоштовно відвідати концерт!