ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ-ВИЗВОЛИТЕЛІВ

Початок весни для жителів Умані є особливою, адже 10 березня відзначається 75-та річниця визволення міста від нацистських загарбників.

7 березня викладачі та студенти факультету мистецтв вшанували пам’ять полеглих воїнів-визволителів, поклавши вінки і квіти до обеліска Слави.

Імена воїнів, що звільняли і загинули за наш край, ніколи не зітруться зі світлої пам’яті уманчан та усього українського народу. Ми схиляємо голову перед їх немеркнучим подвигом.

Світла пам’ять і вічна слава героям, загиблим за звільнення нашого рідного краю!