ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

9 жовтня на факультеті мистецтв відбулося свято – Всеукраїнський день художника.

Зранку у вестибюлі університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка творчих робіт студентів.

Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна.

Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Яношівна.

Відбулася посвята першокурсників у ряди студентів спеціальності “Образотворче мистецтво”.

У подарунок від студентів старших курсів першокурсники отримали символічні кольрові берети.

Вівич Олександр (студент 24 групи) подарував першокурсникам музичний подарунок – п’єсу “Карамельний аукціон” (композитор Роман Бажинін).

У вестибюлі на мольбертах були підготовлені аркуші паперу, де кожен бажаючий мав змогу залишити свої творчі автографи та побажання.

Відбувся традиційний конкурс на кращий портрет (106 ауд.),  у якому взяли участь студенти-художники факультету.

Підсумком конкурсу стало нагородження переможців грамотами та цінними подарунками!