ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

15 жовтня на факультеті мистецтв святкували Всеукраїнський день художника!

Зранку у вестибюлі навчального корпусу №3 університету кафедрою образотворчого мистецтва була презентована виставка робіт учасників студії «Вечірній малюнок» (керівник – Анатолій Король), творчих робіт студентів, виконаних у різних художніх техніках, а також виставка фото!

Привітати першокурсників прийшли студенти та викладачі нашого університету. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулась проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Ревнюк Наталія Іванівна, декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна. Привітала своїх вихованців та колег із професійним святом завідувач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент Музика Ольга Яношівна.

Присутній на святі уманський художник-графік Власюк Василь Іванович побажав студентам творчої наснаги і віри у свої сили.

Відбулася символічна посвята першокурсників у ряди студентів спеціальності “Образотворче мистецтво”. У подарунок від студентів старших курсів першокурсники отримали символічні кольорові берети.

Чудовим святковим подарунком від кафедри хореографії та художньої культури став танець «Їхали козаки» у виконанні народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (керівник – канд. пед. наук, доцент Куценко Сергій Володимирович).

Усі бажаючі могли зробити фото на пам’ять у фотозоні, зробити розпис хною, який майстерно виконували майбутні художники-педагоги.

Також відбувся традиційний конкурс на кращий художній портрет, в якому взяли участь студенти старших курсів факультету. Підсумком конкурсу стало нагородження переможців цінними подарунками!

Один коментар до “СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ”

1. Ви найкращі! Натхнення, музи, достатку! Вітаю викладацький та студентський колективи з професійним святом!