ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Уже стало гарною традицією святкування Дня студента на кафедрі хореографії та художньої культури. Щороку кожна група спеціальності «Хореографія» презентує найкращі моменти студентських років у гумористичній формі.

Цього року студенти 2 курсу розповіли про свій невеличкий колектив та втілили на сцені свої студентські будні у яскравій позитивній формі, зробивши ключовим героєм єдиного хлопця в групі.

Студенти 3 курсу продемонстрували підготовку до справжнього весілля у танцкласі, а потім і саме дійство із яскравими танцями, а пара наречених захоплювала своєю контрастністю та надзвичайним гумором.

Студенти 4 курсу зачитали свій авторський реп про студентські роки в університеті взагалі та у танцювальному класі, зокрема, підсиливши виступ яскравим хореографічним номером.

Завершували свято дебютним виступом студенти 1 курсу, які зобразили у танцювальній формі складний вибір абітурієнтом майбутньої професії та надзвичайну радість, коли нарешті визначено вірний творчий шлях для кожного із них.

На завершення свята  привітала всіх із Днем студента та подякувала за яскраве дійство, пригостивши солодкими подарунками, декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна.