ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Вчора, на протязі всього дня, у холі нового корпусу нашого університету відбувалось грандіозне дійство – святкування Міжнародного Дня музики. Організаторами заходу виступили студентське самоврядування мистецько-педагогічного факультету.

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Серед глядачів та учасників свята були викладачі і студенти нашого університету.

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

У програмі звучали як вокальні, так і інструментальні твори. У виконанні Ткаченка Ярослава прозвучало виконання пісні «Знаєш». Пісню «Feelling good» подарувала слухачам учасниця проекту «Битва хорів» Замойська Аліна.

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Зачарувала своїм вокалом і студентка ІІ курсу Погрібна Світлана.

Не залишився неоціненим пісенний подарунок від Гальчинської Вікторії, Швець Вікторії.

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Патріотичним номером програми була авторська пісня «Моя Україна» у виконанні Михайленка Віталія.

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Яскравим та незабутнім став дует, який зачарував усіх присутніх справжнім музичним талантом студентів-іноземців, які приїхали до нас на навчання із Сербії Олександра Джордевіча (баян) та Йована Дрманіча (акордеон).

Оригінальне звучання труби подарував усім присутнім Яшан Ярослав.

Пронизуючим звучанням гітари порадував Козоріз Богдан.

Цікавою та напрочуд веселою стала акція «Відчуй себе музикантом», де кожен бажаючий мав змогу на хвилину відчути себе в ролі музичного виконавця, зігравши на баяні, трубі, бандурі, відчути справжню, живу силу музики.

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Привітати усіх музикантів із професійним святом та просто любителів музики, прийшли і представники кафедри хореографії та художньої культури, з подарунком від учасників народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук).

СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Цілий день в холі університету лунала чарівна музика, заворожуючий спів та море аплодисментів. Так студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету відсвяткували День музики. Дякуємо організаторам святкового дійства – студентському самоврядуванню мистецько-педагогічного факультету за гарний настрій та безліч позитивних емоцій!
Ще раз вітаємо усіх із цим прекрасним святом та бажаємо тільки мажорного настрою!

2 thoughts on “СВЯТО МУЗИКИ НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ”

1. Які молодці! Яке свято влаштували! Море емоцій! Велика вдячність студентському самоврядуванню факультету за організацію такого свята! Наші студенти самі талановиті!!!

2. Дійство було незабутнім! Щиро дякую організаторам та учасникам свята! МОЛОДЦІ!!!!!:)))