ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » СВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

СВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

20 березня на факультеті мистецтв відбулося справжнє свято з нагоди відзначення 45-річчя Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», 25-річчя спеціальності «Хореографія», 5-річчя кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Актова зала була переповнена шанувальниками хореографічного мистецтва, випускниками, студентами, викладачами, які прийшли розділити спільне свято. Серед гостей і проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук Наталія Іванівна Ревнюк та голова профкому університету, кандидат педагогічних наук Валентин Іванович Хитрук. Вельмишановні гості привітали усіх зі святом, вручивши почесні нагороди за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у навчання і виховання студентської молоді та з нагоди 25-річчя спеціальності «Хореографія» кандидату педагогічних наук, професору, заслуженому працівнику освіти України Балдинюку Дмитру Івановичу, професору кафедри хореографії та художньої культури Колногузенку Борису Миколайовичу, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри хореографії та художньої культури Балдинюк Олені Дмитрівні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри хореографії та художньої культури Умрихіні Оксані Станіславівні, кандидату педагогічних наук, викладачу кафедри хореографії та художньої культури Сизоненко Вікторії Анатоліївні. Цінний подарунок з нагоди 45-річчя ансамблю танцю «Яворина» від Уманського державного педагогічного університету, професорсько-викладацького та студентського колективу отримав Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина».

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у навчання і виховання студентської молоді та з нагоди 25-річчя спеціальності «Хореографія», 45-річчя ансамблю народного танцю «Яворина» грамотою голови профкому університету нагороджено: концертмейстера Карчова Анатолія Васильовича, концертмейстера Гуртовенко Людмилу Василівну, старшого лаборанта Косенко Наталію Едуардівну, ветерана педагогічної праці, керівника ансамблю народного танцю «Яворина» 1995-2008 років Піддубного Григорія Опанасовича.

Цінним подарунком та Подякою Черкаської обласної організації профспілки працівників освіти і науки за значний особистий внесок та популяризацію самодіяльного хореографічного мистецтва, естетичне виховання студентської молоді, високий рівень виконавської майстерності, активну участь в Обласних, Всеукраїнських і Міжнародних фестивалях, оглядах народної творчості профспілки та з нагоди 45-річчя творчої діяльності від імені голови Черкаської обласної організації Профспілки Жалдак Ольги Дем’янівни було нагороджено колектив Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» та його керівника – кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича.

За час існування учасники творчих колективів кафедри хореографії та художньої культури ставали володарями гран-прі та дипломантами Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів. Вони мають величезну кількість нагород за активну творчу діяльність, чим приносять славу не лише університету, а й рідному місту. Певно, що жоден захід у місті не відбувається без наших танцівників. Тож, з вітальним словом в адресу ювілярів звернулися начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вікторівна Вдовиченко та начальник відділу культури Уманської міської ради Тетяна Миколаївна Гейко, вручивши Подяку міського голови декану факультету мистецтв, доценту кафедри хореографії і художньої культури Інні Григорівні Терешко. Грамоти відділу культури Уманської міської ради: викладачам кафедри хореографії та художньої культури Гекалюк Людмилі Юріївні, Криворотенко Анастасії Юріївні. Грамоти відділу в справах сім’ї молоді Уманської міської ради: Биковій Ользі Вікторівні, Грошовик Ірині Сергіївні, а також завідувачу кафедри, кандидату педагогічних наук, доценту Людмилі Михайлівні Андрощук та кандидату педагогічних наук, старшому викладачу Куценко Сергію Володимировичу.

З вітальною адресою з нагоди ювілею виступив заступник голови районної ради Петро Андрійович Бабкін та вручив почесні нагороди за високий професіоналізм, творчий потенціал, активну участь у культурному житті Уманщини і Черкаського краю та з нагоди 45-річчя Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» кандидату педагогічних наук, доценту, завідувачу кафедри хореографії та художньої культури Людмилі Михайлівні Андрощук та кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри хореографії та художньої культури, керівнику ансамблю народного танцю «Яворина» Сергію Володимировичу Куценку.

Із вітальним словом та приємним подарунком виступила також випускниця кафедри хореографії та художньої культури, нині художній керівник хореографічної школи «Крок вперед» Вікторія Глобчак.

Зі словами вдячності за відданість у роботі, розвиток та популяризацію хореографічного мистецтва виступила декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна. Інна Григорівна привітала учасників Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» та вручила Подяки за популяризацію танцювального мистецтва, утвердження національних культурних традицій та з нагоди 45-річчя Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина».

До вітальних слів з нагоди ювілею долучився заслужений працівник освіти України, помічник ректора, кандидат педагогічних наук, професор Балдинюк Дмитро Іванович, який окреслив основні віхи становлення спеціальності «Хореографія» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини та Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина». Дмитро Іванович привітав усіх з такою знаковою подією в нашому університеті та побажав подальших успіхів у творчій хореографічній діяльності.

Привітав зі святом від імені колективів кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, кафедри інструментального виконавства та кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв заслужений працівник культури України, доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Семенчук Василь Васильович.

Ще однією приємністю урочистостей стало нагородження випускників університету, які залишились вірні обраній професії, за популяризацію танцювального мистецтва, високий професіоналізм, ініціативність, вагомий внесок у навчання і виховання учнівської молоді, піднесення іміджу університету та з нагоди 25-річчя спеціальності «Хореографія».

Заключним етапом урочистостей став виступ завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, доцента Андрощук Людмили Михайлівни, яка окреслила основні досягнення колективу кафедри у науковій та творчій діяльності, привітала колектив Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», викладачів, студентів та випускників з ювілеєм, у подарунок презентувавши хореографічну композицію «Матір Дана» у виконанні Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві».

У концертній програмі урочистостей було продемонстровано хореографічні композиції Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», серед яких: «Привітальна», молдавський танець «Весняна хора», єврейський танець «Давайте познайомимось», турецький танець «Халай», польський танець «Краков’як», українські танці «Гонивітер», «Їхали козаки», «Як козаки куліш варили», «Українські самоцвіти».

Активними учасниками концерту стали: вокальне чоловіче тріо «Гонта», фольклорний ансамбль «Софія», а також хореографічні колективи випускників спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Колектив кафедри хореографії та художньої культури висловлює глибоку вдячність ректору університету, доктору педагогічних наук, професору Олександру Івановичу Безлюдному, всьому адміністративному корпусу університету, Черкаській обласній організації профспілки працівників освіти і науки, первинній профспілковій організації та усім структурним підрозділам нашого університету, адміністрації факультету мистецтв за підтримку та сприяння у розвитку спеціальності «Хореографія» та творчих колективів кафедри хореографії та художньої культури.

Щиро вдячні за відзнаку досягнень виконавчому комітету Уманської міської ради, Уманській районній державній адміністрації, Відділу культури Уманської міської ради, Відділу в справах сім’ї та молоді.

Дякуємо студентам, учасникам творчих колективів. Дякуємо випускникам, керівникам хореографічних колективів за популяризацію танцювального мистецтва, високий професіоналізм, ініціативність, вагомий внесок у навчання і виховання учнівської молоді.

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • березня 22, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Делегація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом з представниками громадськості міста Умань взяла участь у загальноміському заході, присвяченому Дню Соборності України. [...]
ДЕЛЕГАЦІЯ УДПУ СТАЛА ЧАСТИНОЮ СИМВОЛІЧНОГО ЛАНЦЮГА ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Як ми раніше повідомляли, так звана «ініціативна група» надсилає анонімні листи на електронні скриньки освітніх закладів України. [...]
Шановні друзі!
21.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходять урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам 2019 року. Вже пролунали слова привітань на адресу випускників факультету іноземних мов. [...]
В УДПУ РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПУСКИ МАГІСТРІВ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua