ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

СВЯТО ТАНЦЮ, ПРИСВЯЧЕНЕ 128-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В. К. АВРАМЕНКА.

З 20 по 31.03.2023 р. народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина»  взяв участь у регіональному святі танцю, присвяченому 128-й річниці від дня народження В. К. Авраменка. Метою свята було збереження та розвиток народних традицій хореографічного мистецтва та вшанування пам’яті видатного українського хореографа В. К. Авраменка.

За високий рівень виконавської майстерності, вагомий внесок у збереження, розвиток та популяризацію хореографічного мистецтва народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина та його керівник Маркіна В.В., викладач кафедри хореографії та художньої культури були нагороджені грамотою.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

3 травня  свій День народження відзначає  викладач  кафедри  музикознавства та вокально-хорового  мистецтва Созінова Вікторія Богданівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, особистого щастя,

ВІДБУЛАСЯ ЛЕКЦІЯ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ НА ТЕМУ «СУЧАСНЕ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ІЗРАЇЛЮ»ВІДБУЛАСЯ ЛЕКЦІЯ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ НА ТЕМУ «СУЧАСНЕ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ІЗРАЇЛЮ»

27 березня наш університет відвідала з дружнім візитом Галина Подольська – доктор філологічних наук, мистецтвознавець, прозаїк, драматург, поет, член Спілки російськомовних письменників Ізраїлю, член правління Спілки письменників Ізраїлю, Міжнародної асоціації

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні колеги! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти! У сучасному світі якісна освіта є ключовою умовою для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою Ви займаєтеся, має